خانه

پيام مدير عامل

[image] شرکت هلی کوپتری نوید در سال ١٣٧٤ (1994 میلادی) پس از اخذ گواهینامه AOC در قالب ماموریت‌های امداد و نجات روی خشکی و دریا، جابجایی مسافر، حمل بار داخلی و خارجی تا حداکثر وزن ٤۰۰۰ کیلو گرم، اطفاء حریق و پروازهای VIP فعالیت خود را آغاز نموده است.
هسته اصلی موفقیت ما را می‌توان به سرمایه‌گذاری مداوم و به کارگیری و حفظ و ارتقاء کارکنان ماهر و مجرب نسبت داد. این قابلیت به ما اجازه انجام سی هزار ساعت پرواز، در شرایط ایمن و در زمینه فعالیت‌های مذکور را داده است.
همانطور که موفقیت ما مهم است، تعامل روزافزون با جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و شرکای استراتژیک داخلی و بین المللی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.
از دیگر اولویت‌های مهم شرکت مشتری مداری در سطح منطقه و جهان می‌باشد.
ما به اهداف خود که همان انجام حداکثر امداد و نجات به آحاد جامعه می‌باشد، از طریق فداکاری کارکنان و کار گروهی منسجم به این مهم دست یافته‌ایم و با این روند در آینده به موفقیت‌های بزرگتری دست خواهیم یافت.
در اینجا فرصت را غنیمت شمرده و از تلاش‌های بی وقفه همکاران و مشتریان شرکت به خاطر اعتمادشان و نیز جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران برای حمایت از شرکت هلیکوپتری نوید تشکر و قدردانی می‌نمایم و مطمئن هستم در سال‌های پیش رو شرکت به دستاوردهای قابل ملاحظه‌ای در زمینه خدمات امداد هوایی هلی کوپتری و همچنین خدمات پروازی اقتصادی دست خواهد یافت.

كاپيتان عبدالرضا بهرامي
رييس هيات مديره و مدير عامل